Jegyek

Elkezdődik a MotoGP, hazánkban folytatódik az F1- menetrend

MotoGP
Elkezdődik a MotoGP, hazánkban folytatódik az F1- menetrend
2020.07.16. 16:19
Aki eddig azt mondta, hogy nincs elég motorsportos műsort, amit nézhet, az most figyeljen.
 
Végre valahára elindul a MotoGP és a MotoE (és persze velük együtt folytatódik a Moto2 és a Moto3) 2020-as idénye Jerezben, azonban emellett is bőven akad program erre a hétvégre. Az F1 Magyarországon teljesíti a harmadik versenyhétvégéjét, míg az IndyCar mezőnye ismét duplázni fog. Íme, a menetrend:

Július 17, péntek
9:00 Moto3 1. szabadedzés (TV: Arena4)
9:35 F3 szabadedzés
9:55 MotoGP 1. szabadedzés (TV: Arena4)
10:55 Moto2 1. szabadedzés (TV: Arena4)
10:55 F1 1. szabadedzés (TV: M4Sport)
11:50 MotoE 1. szabadedzés
12:55 F2 szabadedzés
13:15 Moto3 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:00 F3 időmérő edzés (TV: M4Sport)
14:10 MotoGP 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:55 F1 2. szabadedzés (TV: M4Sport)
15:10 Moto2 2. szabadedzés (TV: Arena4)
16:05 MotoE 2. szabadedzés
16:55 F2 időmérő edzés (TV: M4Sport)
20:00 IndyCar szabadedzés
23:30 IndyCar időmérő edzés (TV: Arena4)


Július 18, szombat
3:00 IndyCar Iowa Speedway 1. futam (TV: Arena4)
9:00 Moto3 3. szabadedzés (TV: Arena4)
9:55 MotoGP 3. szabadedzés (TV: Arena4)
10:20 F3 1. futam (TV: M4Sport)
10:55 Moto2 3. szabadedzés (TV: Arena4)
11:50 MotoE 3. szabadedzés
11:55 F1 3. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:35 Moto3 időmérő edzés (TV: Arena4)
13:30 MotoGP 4. szabadedzés (TV: Arena4)
13:30 Porsche Supercup időmérő edzés
14:10 MotoGP időmérő edzés (TV: Arena4)
15:00 F1 időmérő edzés (TV: M4Sport felvezetés 14:45-től)
15:10 Moto2 időmérő edzés (TV: Arena4)
16:05 MotoE időmérő edzés
16:40 F2 1. futam (TV: M4Sport)
22:00 IndyCar Warm-up (TV: Arena4)

Július 19, vasárnap
2:30 IndyCar Iowa Speedway 2. futam (TV: Arena4)
8:20 Moto3 Warm-Up
8:50 Moto2 Warm-up
9:20 MotoGP Warm-up
9:40 F3 2. futam (TV: M4Sport)
10:05 MotoE futam (TV: Arena4)
11:00 Moto3 futam (TV: Arena4)
11:05 F2 2. futam (TV: M4Sport)
12:15 Porsche Supercup futam (TV: Eurosport1)
12:20 Moto2 futam (TV: Arena4)
14:00 MotoGP Spanyol Nagydíj futam (TV: Arena4/ Galaxy4)
15:10 F1 Magyar Nagydíj futam (TV: M4sport felvezetés 14:30-tól)

Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: