Jegyek

Ismét Spielbergben a MotoGP, jön a 104. Indy500- menetrend

E-sport
Ismét Spielbergben a MotoGP, jön a 104. Indy500- menetrend
2020.08.20. 18:09
Az előző zsúfolt hétvégék után ezúttal egy kicsit nyugodtabb következik.
 
Az elképesztően zsúfolt programmal rendelkező versenyhétvégék között ezúttal egy kicsit nyugodtabb következik, ugyanis a MotoGP Stájer Nagydíján, illetve az Indy500-on kívül csak a TCR Europe szezonnyitójára, és a Brit Superbike Bajnokság második versenyhétvégéjére kerül sor az oldalunk által követett kategóriákból. Íme, a menetrend:

Augusztus 21, péntek
9:00 TCR Europe 1. szabadedzés
9:00 Moto3 1. szabadedzés (TV: Arena4)
9:55 MotoGP 1. szabadedzés (TV: Arena4)
10:55 Moto2 1. szabadedzés (TV: Arena4)
13:15 Moto3 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:10 MotoGP 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:19 TCR Europe 2. szabadedzés
15:10 Moto2 2. szabadedzés (TV: Arena4)
16:10 BSB 1. szabadedzés
17:00 Indy500 utolsó szabadedzés

Augusztus 22, szombat
9:00 TCR Europe időmérő edzés
9:00 Moto3 3. szabadedzés (TV: Arena4)
9:55 MotoGP 3. szabadedzés (TV: Arena4)
10:55 Moto2 3. szabadedzés (TV: Arena4)
11:10 BSB 2. szabadedzés
12:35 Moto3 időmérő edzés (TV: Arena4)
12:50 TCR Europe 1. futam
13:30 MotoGP 4. szabadedzés (TV: Arena4)
14:10 MotoGP időmérő edzés (TV: Arena4)

14:20 BSB időmérő edzés
15:10 Moto2 időmérő edzés (TV: Arena4)
17:15 BSB 1. futam

Augusztus 23, vasárnap
8:40 Moto3 Warm Up
9:10 Moto2 Warm Up
9:40 MotoGP Warm Up
10:45 BSB Warm Up
11:00 Moto3 futam (TV: Arena4)
12:15 TCR Europe 2. futam
12:20 Moto2 futam (TV: Arena4)
14:00 MotoGP Stájer Nagydíj futam (TV: Arena4)
14:30 BSB 2. futam (TV: Eurosport2)
17:30 BSB 3. futam

20:15 Indy500 verseny (TV: Arena4)

Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: