Jegyek

Két hét után folytatódik a MotoGP, Mugellóba látogat az...

E-sport
Két hét után folytatódik a MotoGP, Mugellóba látogat az F1, és elkezdődik a WTCR is – menetrend
2020.09.09. 10:28
Ismét egy elég zsúfolt hétvége vár ránk, ráadásul megint lesznek hétköznapi versenyek is.
 
Augusztus óta nem volt olyan sok programmal ellátott versenyhétvége, mint amilyen most vár ránk. A legfontosabb, hogy folytatódik a MotoGP 2020-as szezonja Misanóban, azonban lesz itt F1-es verseny Mugellóban, WTCR-szezonkezdet Zolderben, kétfutamos IndyCar-hétvége, illetve még TCR Europe és MX versenyek is, ráadásul utóbbiaknál már a mai nap folyamán bőven lesz mit nézni a televízióban. Íme, a menetrend:

Szeptember 9, szerda
9:15 MX2 időmérő edzés
10:15 MXGP időmérő edzés
12:05 MX2 1. futam (TV: Eurosport2)
13:05 MXGP 1. futam (TV: Eurosport2)
15:00 MX2 2. futam (TV: Eurosport2)
16:00 MXGP 2. futam (TV: Eurosport2)

Szeptember 11, péntek
9:00 Moto3 1. szabadedzés (TV: Arena4)
9:35 F3 szabadedzés
9:55 MotoGP 1. szabadedzés (TV: Arena4)
10:55 Moto2 1. szabadedzés (TV: Arena4)
11:00 F1 1. szabadedzés (TV: M4Sport)
11:50 MotoE 1. szabadedzés
12:55 F2 szabadedzés
13:15 Moto3 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:05 F3 időmérő edzés (TV: M4Sport)
14:10 MotoGP 2. szabadedzés (TV: Arena4)
14:10 TCR Europe 1. szabadedzés
15:00 F1 2. szabadedzés (TV: M4Sport)
15:10 Moto2 2. szabadedzés (TV: Arena4)
16:10 MotoE 2. szabadedzés
16:20 TCR Europe 2. szabadedzés
17:00 F2 időmérő edzés
17:00 WTCR 1. szabadedzés

Szeptember 12, szombat
9:00 Moto3 3. szabadedzés (TV: Arena4)
9:50 WTCR 2. szabadedzés
9:55 MotoGP 3. szabadedzés (TV: Arena4)
10:25 F3 1. futam (TV: M4Sport)
10:55 Moto2 3. szabadedzés (TV: Arena4)
11:10 TCR Europe időmérő edzés
11:50 MotoE 3. szabadedzés
12:00 F1 3. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:35 Moto3 időmérő edzés (TV: Arena4)
13:30 MotoGP 4. szabadedzés (TV: Arena4)
14:00 WTCR időmérő edzés (TV: Eurosport2 és Sport2 13:45-től)
14:10 MotoGP időmérő edzés (TV: Arena4)
15:00 F1 időmérő edzés (TV: M4Sport 14:45-től)
15:10 Moto2 időmérő edzés (TV: Arena4)
15:30 TCR Europe 1. futam
16:10 MotoE időmérő edzés
16:45 F2 1. futam (TV: M4Sport)
16:45 IndyCar szabadedzés
20.00 IndyCar 1. időmérő edzés (TV: Arena4)
22:50 IndyCar 1. futam (TV:Arena4)


Szeptember 13, vasárnap
8:20 Moto3 Warm Up
8:50 Moto2 Warm Up
9:15 MX2 időmérő edzés
9:20 MotoGP Warm Up
10:05 MotoE futam (TV: Arena4)
10:15 MXGP időmérő edzés
10:30 F3 2. futam (TV: M4Sport)
10:30 WTCR 1. futam (TV: Eurosport1 és Sport1)
11:00 Moto3 futam (TV: Arena4)
11:55 F2 2. futam (TV: M4Sport)
12:05 MX2 1. futam (TV: Eurosport2)
12:20 Moto2 futam (TV: Arena4)
13:05 MXGP 1. futam (TV: Eurosport2)
14:00 MotoGP San Marinó-i Nagydíj (TV: Arena4 13:45-től)
14:15 WTCR 2. futam (TV: Eurosport2 és Sport1 13:45-től)
15:00 MX2 2. futam (TV: Eurosport2)
15:10 F1 Toszkán Nagydíj (TV: M4Sport 14:30-tól)
15:20 TCR Europe 2. futam
16:00 MXGP 2. futam (TV: Eurosport2)
16:15 IndyCar 2. időmérő edzés
18:55 IndyCar 2. futam


Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: