Jegyek

Legendás helyszínre látogat a WTCC és a Superbike –...

Superbike
Legendás helyszínre látogat a WTCC és a Superbike – hétvégi menetrend
2017.04.27. 10:47
Monza néhány év kihagyás után tér vissza a túraautó-világbajnokság versenynaptárába, míg a superbike-osok a Katedrálisban, Assenben mérik össze erejüket – mutatjuk, mikor kell a képernyők elé ülnöd, ha a magyarokért és a kedvenceidért szeretnél szorítani!
 
Szeretnéd a helyszínen átélni a WTCC hungaroringi versenyének legendásan kiváló hangulatát, s élőben szurkolni Michelisz Norbertnek és a Zengő Motorsport pilótáinak? Akkor van egy ajánlatunk számodra, hiszen akár jegyshopunkon keresztül is megrendelheted a jegyedet a magyarországi futamra! (x)

Ismét sűrű motorsportos hétvége vár ránk, hiszen a WTCC mezőnye Monzában, a Superbike-vb és összes betétsorozatának szereplői pedig Assenben feszülnek egymásnak. Magyar érdekeltségből sem lesz hiány: a túraautó-vb indulói között természetesen ezúttal is ott lesz Michelisz Norbi és a Zengő Motorsport két fiatalja, Aurelien Panis és Nagy Dani, sőt a magyar alakulat a most hétvégén startoló ETCC-ben is képviselteti magát, méghozzá három SEAT Leónnal, amelyeket a tavalyi összetett bronzérmes Nagy Norbert mellett György Anett és Szabó Zsolt vezetnek majd. Eközben Hollandiában a Supersportban az SSP Hungary by Pedercini Racing színeiben szereplő Sebestyén Péterért szoríthatunk, a története második hétvégéjére készült SSP300-ban pedig ezúttal is a Team Toth képviseli majd hazánkat.
 
WTCC Monza, WSBK Assen – a hétvégi program:
 
Péntek (április 28.)    
09:00 – 09:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
09:45 – 10:45 Superbike, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
11:00 – 12:00 Supersport, 1. szabadedzés  
12:15 – 12:45 Supersport 300, 1. szabadedzés  
13:45 – 14:15 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
14:15 – 15:00 ETCC, 1. teszt  
14:30 – 15:30 Superbike, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
15:45 – 16:45 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
16:00 – 16:45 ETCC, 2. teszt  
17:00 – 17:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
     
Szombat (április 29.)    
08:45 – 09:10 Superbike, 3. szabadedzés  
09:00 – 09:45 WTCC, 1. szabadedzés  
09:25 – 09:40 Supersport, 3. szabadedzés  
09:45 – 10:15 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
09:55 – 10:40 ETCC, Szabadedzés  
10:30 – 11:10 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 2 és Spíler TV, élő)
11:30 – 12:10 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, élő)
12:00 – 12:45 WTCC, 2. szabadedzés  
13:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 2 és Spíler TV, élő)
14:00 – 14:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, élő)
14:15 – 15:15 WTCC, Időmérő (Q1 + Q2 + Q3) (tv: Eurosport 2, élő)
15:00 – 15:30 Superstock 1000, Időmérő  
15:25 – 15:45 WTCC, MAC3  
16:00 – 16:30 ETCC, Időmérő  
     
Vasárnap (április 30.)    
09:00 ETCC, 1. futam (tv: Eurosport 2, élő)
09:00 – 09:15 Supersport, Warm up  
09:30 – 09:45 Superbike, Warm up  
10:00 – 10:15 Superstock 1000, Warm up  
10:05 ETCC, 2. futam (tv: Eurosport 2, élő)
11:30 Supersport, Futam (tv: Eurosport 2 és Spíler TV, élő)
12:15 WTCC, Nyitófutam (tv: M4 Sport és Eurosport 1, élő)
13:00 Superbike, 2. futam (tv: Eurosport 1, élő)
14:15 WTCC, Főverseny (tv: Eurosport 1, élő)
14:20 Supersport 300, Futam (tv: Spíler TV, 00:00, felv.)
15:15 Superstock 1000, Futam  

Fotó: WorldSBK Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: