Jegyek

Monzába látogat a Forma-1, ismét Aragóniában a WSBK –...

E-sport
Monzába látogat a Forma-1, ismét Aragóniában a WSBK – menetrend
2020.09.03. 20:54
A Ferrari vélhetően azért nem fogja túlságosan szeretni ezt a hazai hétvégét.
 
A Superbike-vb mezőnye marad az előző versenyhétvége helyszínén, viszont a Formula-1 szokás szerint Spából Monzába utazik. A két említett kategória mellett folytatódik a Brit Superbike Bajnokság, illetve a Motokrossz-világbajnokság is.

Szeptember 4, péntek
9:00 WSSP300 1. szabadedzés
9:35 F3 szabadedzés
10:30 WSBK 1. szabadedzés
11:00 F1 1. szabadedzés (TV: M4Sport)
11:30 WSSP 1. szabadedzés
12:55 F2 szabadedzés
13:30 WSSP300 2. szabadedzés
14:05 F3 időmérő edzés (TV: M4Sport)
15:00 F1 2. szabadedzés (TV: M4Sport)
15:00 WSBK 2. szabadedzés
16:00 WSSP 2. szabadedzés
16:30 BSB 1. szabadedzés
17:00 F2 időmérő edzés (TV: M4Sport)
17:55 Porsche Supercup szabadedzés

Szeptember 5, szombat
9:00 WSBK 3. szabadedzés
9:30 WSSP 3. szabadedzés
10:00 WSSP300 3. szabadedzés
10:20 BSB 2. szabadedzés
10:25 F3 1. futam (TV: M4Sport)
11:00 WSBK időmérő edzés (TV: Eurosport1)
11:40 WSSP időmérő edzés
12:00 F1 3. szabadedzés (TV: M4Sport)
12:20 WSSP300 időmérő edzés
13:00 WSSP300 „Utolsó esély futam”

13:15 BSB időmérő edzés
13:45 Porsche Supercup időmérő edzés
14:00 WSBK 1. futam (TV: Eurosport2)
15:00 F1 időmérő edzés (TV: M4Sport 14:45-től)
15:15 WSSP 1. futam
16:30 WSSP300 1. futam
16:45 F2 1. futam (TV: M4Sport 22:45-től)
17:30 BSB 1. futam

Szeptember 6, vasárnap
9:00 WSBK Warm Up
9:15 MX2 időmérő edzés
9:25 WSSP Warm Up
9:45 F3 2. futam (TV: M4Sport)
9:50 WSSP300 Warm Up
10:15 MXGP időmérő edzés
10:15 BSB Warm Up
11:00 WSBK sprintfutam (TV: Eurosport1)
11:10 F2 2. futam (TV: M4Sport)
12:05 MX2 1. futam (TV: Eurosport2)
12:25 Porsche Supercup futam (TV: Eurosport1)
12:30 WSSP 2. futam (TV: Eurosport2 14:00-tól)
13:05 MXGP 1. futam (TV: Eurosport2)
13:15 BSB 2. futam (TV: Eurosport2 22:00-tól)
14:00 WSBK 2. futam (TV: Eurosport 2 17:00-tól)
15:00 MX2 2. futam (TV: Eurosport2)
15:10 F1 Olasz Nagydíj (TV: M4Sport 14:30-tól)
15:15 WSSP300 2. futam
16:00 MXGP 2. futam (TV: Eurosport2)
17:30 BSB 3. futam (TV: Eurosport2 22:30-tól)

Fotó: Formula-1 Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: