Jegyek

MotoGP nélkül is motorsport-dömping lesz – hétvégi...

Magazin
MotoGP nélkül is motorsport-dömping lesz – hétvégi menetrend
2017.05.10. 19:11
Az előttünk álló napok legfontosabb eseménye természetesen a túraautó-világbajnokság hungaroringi állomása lesz, de a Superbike-világbajnokság és összes betétsorozata, a TCR International Series, a Formula-E és a Kamion-Eb mezőnye is egymásnak feszül a különböző versenypályákon.
 
Szeretnél élőben szurkolni a kedvenc motorversenyződnek az augusztus első hétvégéjén megrendezésre kerülő Cseh Nagydíjon? Akkor van egy ajánlatunk számodra: az előző évekhez hasonlóan idén is megvásárolhatod a belépőjegyedet a jegyshopunkon keresztül a MotoGP brnói futamára! (x)

Az egész szezon motorsport szempontjából talán legzsúfoltabb hétvégéje következik – s ezt még úgy is kijelenthetjük, ha csak az oldalunk tematikájába tartozó szériákról beszélünk, és a MotoGP köztük sincs! A WTCC és az ETCC mezőnye a Hungaroringen, a Superbike-világbajnokság szereplői Imolában, a TCR-esek Monzában, a Formula-E versenyzői a legendás Monacóban feszülnek egymásnak, míg a Kamion-Eb idénye Spielbergben rajtol el. Ráadásul az elektromos bajnokságot leszámítva mindenhol lesznek magyar érdekeltségek is, szóval érdemes lesz a képernyőkre tapadni – mutatjuk az előttünk álló hétvége teljes menetrendjét a televíziós közvetítésekkel együtt (a hungaroringi forduló teljes programja ide kattintva érhető el):
 
2017. május 12-14. – a hétvége programja:
 
Péntek (május 12.)    
09:00 - 09:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
09:45 - 10:45 Superbike, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
11:00 - 12:00 Supersport, 1. szabadedzés  
11:20 - 11:50 TCR, 1. szabadedzés  
12:15 - 12:45 Supersport 300, 1. szabadedzés  
13:00 - 13:45 ETCC, 1. teszt  
13:45 - 14:15 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
13:55 - 14:25 TCR, 2. szabadedzés  
14:30 - 15:30 Superbike, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
14:45 - 15:30 ETCC, 2. teszt  
15:45 - 16:45 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
17:00 - 17:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
     
Szombat (május 13.)  
08:00 - 08:45 Formula-E, 1. szabadedzés  
08:45 - 09:10 Superbike, 3. szabadedzés  
09:00 - 09:45 WTCC, 1. szabadedzés  
09:20 - 09:35 Supersport, 3. szabadedzés  
09:45 - 10:00 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
10:30 - 11:00 Formula-E, 2. szabadedzés  
10:30 - 11:10 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 1 és Spíler TV, élő)
10:30 - 11:15 ETCC, Szabadedzés  
10:40 - 11:05 Kamion-Eb, 1. időmérő  
10:45 - 11:20 TCR, Időmérő (Q1 + Q2)  
11:30 - 12:10 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, élő)
11:30 - 12:15 WTCC, 2. szabadedzés  
12:00 - 13:00 Formula-E, Időmérő  
13:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 2, élő)
13:20 Kamion-Eb, 1. futam  
14:00 - 14:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, 16:45, felv.)
14:30 TCR, 1. futam (tv: Sport 1, élő)
14:00 - 15:00 WTCC, Időmérő (Q1 + Q2 + Q3) (tv: Eurosport 1, élő)
15:00 - 15:20 WTCC, MAC3 (tv: Eurosport 1, élő)
15:00 - 15:30 Superstock 1000, Időmérő  
15:45 - 16:15 ETCC, Időmérő  
16:00 Formula-E, Futam (tv: DigiSport 1, élő)
16:10 Kamion-Eb, 2. futam  
     
Vasárnap (május 14.)  
09:00 - 09:15 Supersport, Warm up  
09:00 ETCC, 1. futam (tv: Eurosport 2, élő)
09:30 - 09:45 Superbike, Warm up  
10:00 - 10:15 Superstock 1000, Warm up  
10:05 ETCC, 2. futam (tv: Eurosport 2, élő)
10:05 - 10:30 Kamion-Eb, 2. időmérő  
10:50 TCR, 2. futam (tv: Sport 1, élő)
11:30 Supersport, Futam (tv: Eurosport 2 és Spíler TV, élő)
12:35 WTCC, Nyitófutam (tv: M4 Sport és Eurosport 1, élő)
13:00 Superbike, 2. futam (tv: Eurosport 2, élő)
13:20 Kamion-Eb, 3. futam  
13:45 WTCC, Főfutam (tv: Eurosport 1, élő)
14:20 Supersport 300, Futam (tv: Eurosport 2, élő)
15:15 Superstock 1000, Futam  
15:20 Kamion-Eb, 4. futam  

Fotó: WorldSBK Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: