Jegyek

Superbike, ETCC, Kamion-Eb és Bol d’Or – hétvégi menetrend

Superbike
Superbike, ETCC, Kamion-Eb és Bol d’Or – hétvégi menetrend
2017.09.14. 08:49
Három helyszínre is figyelnünk kell a következő napokban, hiszen a Superbike-vb Portimaóban, a Túraautó Európa-kupa és a Kamion-Eb mezőnye Zolderben méri össze erejét, míg az endurance-vb új szezonja a legendás 24 órás versennyel veszi kezdetét.
 
Elindult Instagram-csatornánk: kövesd legújabb közösségimédia-platformunkat, ahol friss és exkluzív helyszíni képekkel, valamint a versenyhétvégék legérdekesebb fotóival szolgálunk majd! A P1race Instagram-csatornája ide kattintva érhető el. (x)

A Superbike-vb egy év kihagyás után tér vissza Portimaóba az összes betétsorozatával együtt, míg Zolderben dupla hétvégét rendeznek, hiszen az ETCC és a Kamion-Eb magyar érdekeltségei miatt is érdemes lesz figyelnünk a belga pályára. Emellett pedig megkezdődik a FIM endurance-vb 2017/2017-as idénye is, méghozzá a legendás 24 órás Bol d’Or motorversennyel a franciaországi Paul Ricard versenypályán. A hétvégén sajnos viszonylag kevés élő közvetítés lesz a televíziókban az egyéb kötelezettségek miatt, a Superbike és az ETCC versenyeit, valamint a teljes 24 órást viszont élőben lehet követni az Eurosport Playeren keresztül.
 
WSBK Portimao, ETCC és ETRC Zolder, Bol d’Or – a hétvége programja:
 
Csütörtök (szeptember 14.)  
09:30 - 11:30 Bol d'Or, Szabadedzés  
16:20 - 18:10 Bol d'Or, 1. időmérő  
20:30 - 21:30 Bol d'Or, Éjszakai edzés  
     
Péntek (szeptember 15.)  
09:40 - 11:30 Bol d'Or, 2. időmérő  
10:00 - 10:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
10:45 - 11:45 Superbike, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
12:00 - 13:00 Supersport, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
13:15 - 13:45 Supersport 300, 1. szabadedzés  
14:05 - 14:50 ETCC, 1. teszt  
14:45 - 15:15 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
15:30 - 16:30 Superbike, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
15:40 - 16:25 ETCC, 2. teszt  
16:45 - 17:45 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
18:00 - 18:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
     
Szombat (szeptember 16.)  
08:45 - 09:30 Bol d'Or, Warm-up  
10:05 - 10:30 Superbike, 3. szabadedzés  
10:20 - 11:05 ETCC, Szabadedzés  
10:45 - 11:00 Supersport, 3. szabadedzés  
11:15 - 11:45 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
11:20 - 11:45 Kamion-Eb, 1. időmérő  
12:00 - 12:40 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 1, élő)
13:00 - 13:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, 22:00, felv.)
14:00 Kamion-Eb, 1. futam  
14:00 - 14:40 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2)  
14:45 - 15:15 ETCC, Időmérő  
15:00 Bol d'Or, a 24 órás verseny rajtja (tv: Eurosport 2, 20:30-21:55, vas. 07:00-13:15)
16:00 Superbike, 1. futam (tv: Spíler TV, élő)
16:30 Kamion-Eb, 2. futam  
17:00 - 17:30 Superstock 1000, Időmérő  
     
Vasárnap (szeptember 17.)  
10:00 - 10:15 Supersport, Warm up  
10:25 - 10:40 Superstock 1000, Warm up  
10:50 - 11:05 Superbike, Warm up  
12:05 - 12:30 Kamion-Eb, 2. időmérő  
12:05 Supersport 300, Futam (tv: Spíler TV, élő)
13:00 Supersport, Futam (tv: Eurosport 1, 22:00 és Spíler TV 22:45, felv.)
13:05 ETCC, 1. futam  
14:10 ETCC, 2. futam  
14:15 Superstock 1000, Futam  
15:00 Bol d'Or, a 24 órás verseny befutója  
15:05 Kamion-Eb, 3. futam  
16:00 Superbike, 2. futam (tv: Eurosport 1, 22:45 és Spíler TV 21:45, felv.)
17:30 Kamion-Eb, 4. futam  

Fotó: WorldSBK Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2020  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: