Jegyek

Motorsport-dömping hajnaltól délutánig – hétvégi menetrend

MotoGP
Motorsport-dömping hajnaltól délutánig – hétvégi menetrend
2017.10.19. 08:08
A MotoGP mezőnye Phillip Islandre, a Superbike-világbajnokság és kísérőszériái pedig Jerezbe látogatnak, így bőven lesz mit néznünk a mostani hétvégén is – mutatjuk a teljes programot!
 
Imádod a motorsportokat? Újságírói ambícióid vannak? Ha ez a kettő igaz rád, és szeretnél a P1race.hu csapatának tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk gyakornoknak! Részletek ide kattintva. (x)

Folytatódik a tengerentúli túra a gyorsaságimotoros-világbajnokság számára: Motegi után most Phillip Island az úti cél, így még a múlt hetinél is egy órával korábban kell majd kelnünk – kivéve vasárnap, amikor a menetrend meg fog egyezni a Japán Nagydíjon tervezettével. Mindeközben pedig Jerezben rendezik a Superbike-világbajnokság idei utolsó fordulóját, ahol akár mindhárom kísérőszériában bajnokot avathatnak: ez az idén életre hívott Supersport 300-as vb-n és a Superstock 1000-esek között biztosra is vehető, hiszen ők Katarban már nem fognak versenyezni. A hétvégi eseményeket ezúttal is a Spíler TV-n és az Eurosport 1-en láthatjuk: szinte minden fontos történést élőben közvetít a két csatorna.
 
MotoGP Phillip Island, WSBK Jerez – a hétvége programja:
 
Péntek (október 20.)    
01:00 - 01:40 Moto3, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
01:55 - 02:40 MotoGP, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
02:55 - 03:40 Moto2, 1. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
05:10 - 05:50 Moto3, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
06:05 - 06:50 MotoGP, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
07:05 - 07:50 Moto2, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
09:00 - 09:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
09:45 - 10:45 Superbike, 1. szabadedzés  
11:00 - 12:00 Supersport, 1. szabadedzés  
12:15 - 12:45 Supersport 300, 1. szabadedzés  
13:45 - 14:15 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
14:30 - 15:30 Superbike, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
15:45 - 16:45 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
17:00 - 17:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
     
Szombat (október 21.)  
01:00 - 01:40 Moto3, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
01:55 - 02:40 MotoGP, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
02:55 - 03:40 Moto2, 3. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
04:35 - 05:15 Moto3, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
05:30 - 06:00 MotoGP, 4. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
06:10 - 06:50 MotoGP, Időmérő (Q1 + Q2) (tv: Spíler TV, élő)
07:05 - 07:50 Moto2, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
08:45 - 09:10 Superbike, 3. szabadedzés  
09:20 - 09:35 Supersport, 3. szabadedzés  
09:45 - 10:15 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
10:30 - 11:10 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 1 és Spíler TV, élő)
11:30 - 12:10 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, élő)
13:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 1, élő)
14:00 - 14:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Spíler TV, vas. 08:25, felv.)
15:00 - 15:30 Superstock 1000, Időmérő  
     
Vasárnap (október 22.)  
01:40 - 02:00 Moto3, Warm up  
02:10 - 02:30 Moto2, Warm up  
02:40 - 03:00 MotoGP, Warm up  
04:00 Moto3, Futam (tv: Spíler TV, élő)
05:20 Moto2, Futam (tv: Spíler TV, élő)
07:00 MotoGP, Futam (tv: Spíler TV, élő)
09:00 - 09:15 Supersport, Warm up  
09:30 - 09:45 Superbike, Warm up  
10:00 - 10:15 Superstock 1000, Warm up  
11:30 Supersport, Futam (tv: Eurosport 1 és Spíler TV, élő)
13:00 Superbike, 2. futam (tv: Eurosport 1 és Spíler TV, élő)
14:20 Supersport 300, Futam (tv: Spíler TV, 19:15, felv.)
15:15 Superstock 1000, Futam  

Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2021  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: