Jegyek

Motorversenyek a nap 24 órájában – hétvégi menetrend

MotoGP
Motorversenyek a nap 24 órájában – hétvégi menetrend
2018.04.18. 05:07
Nem fognak unatkozni a motorsportok szerelmesei az előttünk álló hétvégén, hiszen a MotoGP és a Superbike-világbajnokság mezőnye is összecsap, mindemellett most rendezik meg a legendás Le Mans-i 24 órást – mutatjuk, mit, mikor és hol nézhetsz a következő napokban!
 
Szeretnél élőben szurkolni Michelisz Norbinak, a Zengő Motorsport pilótáinak, Nagy Norbinak és Szabó Zsoltnak, valamint a szabadkártyásként induló Tassi Attilának és Nagy Daninak a Hungaroringen? Akkor rendeld meg jegyshopunkon keresztül a belépődet a WTCR hazai futamára! (x)

Kis túlzással a nap tényleg összes szakaszában motorversenyt rendeznek a mostani hétvégén, hiszen a MotoGP mezőnye az amerikai Austinba, míg a Superbike-világbajnokság és összes betétszériájának szereplői Assenbe látogatnak – a két program között csak pénteken lesz némi ütközés –, emellett pedig a FIM endurance-világbajnokság 2017/2018-as szezonjának második fordulójaként sor kerül a Le Mans-i 24 órás motorversenyre is.
 
Az egynaposból viszonylag sokat mutat az Eurosport 2 (az Eurosport Playeren pedig mind a 24 óra követhető lesz élőben), a MotoGP és a Superbike közvetítései azonban némileg foghíjasak lesznek, köszönhetően az Eurosport és a Spíler 1 TV egyéb kötelezettségeinek (előbbin többek között a hétvégén rajtoló snooker-világbajnokság és a londoni maraton, utóbbin az angol Premier League okoz nehézségeket) – mutatjuk a teljes programot csütörtöktől vasárnapig:
 
MotoGP Austin, WSBK Assen, Le Mans-i 24 órás motorverseny – a hétvégi programja:
 
Csütörtök (április 19.)  
10:00 - 12:00 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, szabadedzés  
15:10 - 17:00 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, 1. időmérő  
20:30 - 22:00 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, éjszakai edzés  
     
Péntek (április 20.)  
09:00 - 09:30 Superstock 1000, 1. szabadedzés  
09:45 - 10:25 Superbike, 1. szabadedzés  
10:15 - 12:05 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, 2. időmérő  
10:40 - 11:30 Supersport, 1. szabadedzés  
11:45 - 12:15 Supersport 300, 1. szabadedzés  
12:30 - 13:10 Superbike, 2. szabadedzés  
14:15 - 14:45 Superstock 1000, 2. szabadedzés  
15:00 - 15:50 Supersport, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
16:00 - 16:40 Moto3, 1. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
16:05 - 16:45 Superbike, 3. szabadedzés  
16:55 - 17:40 MotoGP, 1. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
17:00 - 17:30 Supersport 300, 2. szabadedzés  
17:55 - 18:40 Moto2, 1. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
20:10 - 20:50 Moto3, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
21:05 - 21:50 MotoGP, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
22:05 - 22:50 Moto2, 2. szabadedzés (tv: Spíler 1 TV, élő)
     
Szombat (április 21.)  
08:45 - 09:05 Superbike, 4. szabadedzés  
09:15 - 09:35 Supersport, 3. szabadedzés  
09:45 - 10:15 Superstock 1000, 3. szabadedzés  
10:25 - 11:10 FIM EWC, Le Mans-i 24 órás, Warm up  
10:30 - 11:10 Superbike, Superpole (SP1 + SP2) (tv: Eurosport 2, élő)
11:30 - 12:10 Supersport 300, Superpole (SP1 + SP2)  
13:00 Superbike, 1. futam (tv: Eurosport 2, élő)
14:00 - 14:40 Supersport, Superpole (SP1 + SP2)  
15:00 Le Mans-i 24 órás motorverseny rajtja (tv: Eurosport 2, 14:45-15:30, 20:30-01:00, élő)
15:00 - 15:30 Superstock 1000, Időmérő  
16:00 - 16:40 Moto3, 3. szabadedzés  
16:55 - 17:40 MotoGP, 3. szabadedzés  
17:55 - 18:40 Moto2, 3. szabadedzés  
19:35 - 20:15 Moto3, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
20:30 - 21:00 MotoGP, 4. szabadedzés (tv: Spíler TV, élő)
21:10 - 21:50 MotoGP, Időmérő (Q1 + Q2) (tv: Spíler TV, élő)
22:05 - 22:50 Moto2, Időmérő (tv: Spíler TV, élő)
     
Vasárnap (április 22.)  
08:50 - 09:00 Supersport 300, Warm up  
09:10 - 09:25 Supersport, Warm up  
09:35 - 09:50 Superbike, Warm up  
10:05 - 10:20 Superstock 1000, Warm up  
11:30 Supersport, Futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
13:00 Superbike, 2. futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
14:20 Supersport 300, Futam  
15:00 Le Mans-i 24 órás motorverseny befutója (tv: Eurosport 2, 07:00-10:00, 13:00-15:15, élő)
15:15 Superstock 1000, Futam  
15:40 Moto3, Warm up  
16:10 Moto2, Warm up  
16:40 MotoGP, Warm up  
18:00 Moto3, Futam  
19:20 Moto2, Futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
21:00 MotoGP, Futam (tv: Spíler 1 TV, élő)
 
Fotó: MotoGP Media
Írta:

A Te véleményed?

A hozzászóláshoz regisztráció és bejelentkezés szükséges!

Hozzászólások
 
Partnereink:
Pole pozícióba hozunk!
E-mail:
info@p1race.hu
www.p1race.hu
www.p1race.com
©  2021  www.p1race.com   Minden jog fenntartva
web:
grafika: